1387267218_0_g1-5abd6dba4be42c9e3d086792b93a0bfa.png
1387280655_0_mpg-784a0574bf599fd02af71def1e69f82f.jpg

Siūlome geriausią
kainą Lietuvoje

24 val. bėgyje
pateikiame informaciją
apie mišką

Visada atsiskaitome
iš karto

Parduoda mišką

Medienos pramonė - klestintis ir paklausus verslas. Daugelis mišką turinčių žmonių nenori užsiimti laiko ir kompetencijos reikalaujančiais darbais, jį nuolat prižiūrėti, kirsti bei retinti, todėl noriai parduoda mišką. Taigi, svarbiausiu rodikliu tampa kaina ir atsiskaitymo būdas bei galimybės. Mūsų įmonė savo veiklą vysto nuo 2009 - ųjų, tad per šį laiką sukaupta darbo patirtis suteikia galimybę užtikrinti, kad teikiamos paslaugos yra kokybiškos bei pasiūlyti aukščiausią Lietuvos rinkoje esančią kainą už mišką. Be to, garantuojame, kad su kiekvienu pardavėju atsiskaitysime iš karto, kai tik bus įvykdyti numatyti įsipareigojimai. UAB „Medienos prekybos grupė” nepriekaištingai atlieka savo darbą, o visi veiklos principai pagrįsti galiojančiais Lietuvos Respublikos įstatymais, tad mūsų verslas bei visi vykdomi pirkimai ar pardavimai yra tikrai skaidrūs ir teisėti. 

Nuolat domimės, kas parduoda mišką

UAB „Medienos prekybos grupė” ne tik domisi klientais, kurie parduoda mišką, tačiau atkreipia dėmesį ir į kitas detales. Įmonė yra viena iš lyderiaujančių bendrovių, kurios teikia miškininkystės paslaugas Lietuvoje. Sukaupta patirtis ir patikimi partneriai leidžia garantuoti, kad savo darbą atliksime itin kruopščiai ir kokybiškai. Visada siekiame geriausio rezultato, todėl: 

 

 • Informaciją apie Jūsų parduodamą mišką pateikiame per 24 valandas ar net greičiau.
 • Siūlome geriausią kainą Lietuvos rinkoje.
 • Su klientu visada atsiskaitome iškart.
 • Perkame miškus bet kuriame Lietuvos mieste ar miestelyje.
 • Mišką perkame tiek išsikirsti, tiek su žeme.
 • Perkame Jūsų medieną ir ją patys išsivežame savo transportu.
 • Atliekame įvairius miškininkystės darbus. 
 • Rūpinamės kiekvieno kliento interesais. 

Saugiai parduoda mišką

UAB „Medienos prekybos grupė” pasiruošusi partnerystei su visais, kurie parduoda mišką, augantį bet kuriame Lietuvos kampelyje. Atvykstame net į tolimiausią tašką, įvertiname būklę ir pateikiame geriausią pasiūlymą. Įmonę domina įvairių rūšių miškas - tiek skirtas kirsti, tiek su žeme. Garantuojame, kad mūsų pasiūlyta kaina bus palankiausia Jums, nes visada teikiame pirmenybę kliento interesams, todėl bendradarbiauti su mūsų įmone saugu ir malonu.

Parduoda mišką ir medieną

Daugelis iš tų, kurie parduoda mišką, žino, kad tai nėra vienintelė alternatyva. Pakankamai pelninga gali būti parduoti ir medieną, kurią UAB „Medienos prekybos grupė” mielai iš Jūsų nupirks. Atvyksime į kirtimo vietą ir visą medieną iš ten išsivešime patys, savo transportu. Be to, patys galime ją ir išsikirsti. Taigi, Jums tai nesukels jokių papildomų rūpesčių, tiesiog atneš pelną. 

Parduoda mišką arba patiki jo priežiūrą

Neretai klientai, kurie parduoda mišką, mano, kad tai geriausias sprendimas. Nors miško priežiūra neatima daug laiko, tačiau tam reikia papildomų žinių ir lėšų. Štai kodėl greta kitų UAB „Medienos prekybos grupė” siūlo ir miškininkystės paslaugas:

 

 • Tvarko kirtimo dokumentus.
 • Ruošia projektus mišką tvarkyti.
 • Atlieka miško retinimo bei kirtimo darbus ir kt.

Parduoda mišką mums, nes tai patikima

Bendradarbiauti su UAB „Medienos prekybos grupė” tikrai patikima ir saugu. Geriausiai tai patvirtina stambiausios Lietuvoje įmonės, kurios yra ilgamečiai mūsų partneriai. Garantuojame, kad miško ar apvaliosios medienos pirkimo procesas įvyks greitai ir sklandžiai, o su Jumis bus atsiskaityta iškart. Taip pat pasirūpinsime visais reikalingais dokumentais ir sutartimis, o miško priežiūros darbus atliksime itin kokybiškai. Su mumis bendradarbiauti verta, nes visada stengiamės nenuvilti klientų ir užtikrinti, kad teikiamos paslaugos patenkintų jų lūkesčius.