1387267218_0_g1-5abd6dba4be42c9e3d086792b93a0bfa.png
1387280655_0_mpg-784a0574bf599fd02af71def1e69f82f.jpg

Siūlome geriausią
kainą Lietuvoje

24 val. bėgyje
pateikiame informaciją
apie mišką

Visada atsiskaitome
iš karto

Perka mišką

Miškai užima didelę dalį mūsų šalies ploto, todėl jų pardavimo ir pirkimo klausimas labai aktualus. Dėl vis augančio statybos masto kyla ir laisvo žemės ploto poreikis bei paeiška. Nekilnojamasis turtas nuolat brangsta, todėl dauguma mano, kad parduoti mišką yra išties gera investicija. Žinoma, netrūksta ir įvairių įmonių ar fizinių asmenų, kurie perka mišką. Tačiau sudaryti skaidrų ir patikimą verslo sandorį tampa vis sunkiau. Geriausia turtą patikėti partneriui, kuris puikiai išmano savo darbą, tai - UAB „Medienos prekybos grupė”. Jau ne vienerius metus savo veiklą miškų pirkimo ir pardavimo srityje vystanti įmonė gali pasigirti sėkmingu bendradarbiavimu ne tik su tais, kurie parduoda ar perka mišką, tačiau ir su medienos perdirbimo įmonėmis. Todėl visada esame pasiruošę padėti tiems, kurie ketina parduoti mišką arba nori realizuoti jame esančią medieną už aukščiausią kainą. Taigi, mumis pasitikėti tikrai verta. Ir ne tik dėl to, kad klientui galime pasiūlyti aukščiausią rinkos kainą už mišką, bet taip pat ir dėl to, kad savo veiklą vykdome tik pagal Lietuvos Respublikos įstatymus. 

Perka mišką bet kurioje vietoje

UAB „Medienos prekybos grupė” perka mišką visame regione. Įmonę domina įvairūs pasiūlymai - nesvarbu kurioje vietoje objektas yra ir kokia jo būklė (skirtas kirsti ar parduodamas su žeme). Darbai planuojami greitai ir kokybiškai - UAB „Medienos prekybos grupė” Jūsų pasiūlymą įvertina ir atsakymą pateikia per 24 valandas.

Ne tik perka mišką

Nuo 2009 - ųjų sėkmingai savo veiklą plečianti UAB „Medienos prekybos grupė” ne tik perka mišką ir apvaliąją medieną už aukščiausią kainą Lietuvos rinkoje, tačiau užsiima ir kita veikla, pavyzdžiui, gali pasiūlyti miškininkystės paslaugas.  

Perka mišką ir atsiskaito laiku

UAB „Medienos prekybos grupė” perka bet kokios rūšies mišką ir apvaliąją medieną. Įmonė garantuoja, kad jų pasiūlyta kaina už mišką yra geriausia. Patikimi partneriai, sėkmingai dirbantys medienos perdirbimo srityje, suteikia galimybę užtikrinti, kad už parduotą medieną su klientu bus atsiskaityta numatytu laiku.  

Atsakingai perka mišką

Sukaupta patirtis suteikia galimybę garantuoti, kad visi darbai ir projektai bus įgyvendinti laiku bei kokybiškai. Be to, jų eiga (nuo pradžios iki pabaigos) pasirūpinsime mes. Jums patiems nereiks rūpintis reikalingais dokumentais ar transportu, nekils ir jokių kitokių papildomų rūpesčių. Į savo darbą ir aplinkos tausojimą žiūrime labai atsakingai, esame neabejingi aktualioms gamtos problemoms, todėl visas mums patikėtas užduotis įgyvendiname kruopščiai ir apgalvotai. Partnerystė su UAB „Medienos prekybos grupė” išties praktiškas ir patikimas pasirinkimas. 

Palankiomis kainomis perka mišką

Naudotis UAB „Medienos prekybos grupė” paslaugomis yra tikrai saugu ir labai paprasta. Tiesiogiai su mumis susisiekti galite puslapyje nurodytu telefonu, taip pat kreiptis elektroniniu paštu ar paprasčiausiai atsiųsti užklausą internetu. Tokiu būdu gausite greitą ir tikslų atsakymą. Visada esame pasiruošę atsakyti į Jūsų klausimus, teikiame konsultacijas, patariame bei pasiūlome geriausią sprendimo būdą. UAB „Medienos prekybos grupė” teikia aukštos kokybės paslaugas, todėl turime ne mažą partnerių tinklą visoje Lietuvoje. Ne vienerius metus bendradarbiaujame su stambiausiomis ir patikimiausiomis medienos perdirbimu užsiimančiomis įmonėmis šalyje, todėl turime galimybę klientui pasiūlyti palankiausias apvaliosios medienos kainas bei visada laiku įvykdyti apmokėjimą.